Sylvia Natterer
Sinds enkele jaren ontwerpt de beroemde poppenontwerpster Sylvia Natterer
poppen voor Petitcollin. Met haar expertise en passie voor poppen introduceert Sylvia unieke karakters in de poppenwereld. "Door de jaren heen heb ik honderden porseleinen poppen ontworpen maar voor mij waren al deze poppen een oefening daar ik mij richtte op het creëren van de perfecte speelpop voor zowel hele kleine als oudere kinderen.
Petitcollin is in staat geweest om mijn poppen tot leven te brengen in een buitengewone kwaliteit waardoor mijn ontwerpen de wereld over kunnen reizen om vele mensen zo veel plezier te geven."
Wij zijn dan ook trots dat wij deze prachtige Franse poppenfabrikant toe hebben mogen voegen aan de Goodtoys familie.
Petitcollin poppenfabrikant sinds 1860
Het Franse bedrijf
Petitcollin is in 1860 opgerichte poppenfabrikant die tot vandaag de dag alle poppen geheel in Frankrijk vervaardigd. Het bedrijf heeft door de jaren heen een schat aan expertise opgebouwd in het maken van poppen en het resultaat is een prachtige klassieke poppen waar kinderen ook vandaag de dag dol op zijn. De
poppen van Petitcollin worden allemaal op de traditionele manier gemaakt.